W dniu 22 stycznia 2022 roku o godzinie 13:00, odbędzie się II etap 51 Olimpiady Biologicznej, w której wezmą udział młode talenty, miłośnicy nauk biologicznych z województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego.

Do drugiego etapu zawodów zakwalifikowało się 50 uczestników z 15 szkół z województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Nasza uczelnia będzie gościć 50 uczestników oraz 20 nauczycieli w murach Campusu Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Wąskiej 13. Uczestnicy na rozwiązanie zadań mają 3 godziny, po których obdarujemy ich wspaniałymi nagrodami ufundowanymi przez sponsorów i partnerów Olimpiady Biologicznej.

Wszystkim uczestnikom życzymy pomyślnych odpowiedzi i trzymamy kciuki, aby kolejny etap centralny okazał się dla nich sukcesem 😊.

Harmonogram Olimpiady Biologicznej 2022