Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza studentów do udziału w jubileuszowej XV edycji Giełdy Pracy. W dniach 21-25 listopada br. będzie szansa na spotkania z pracodawcami w ramach Giełdy Pracy – Networking Week.

Do tej pory udział w wydarzeniu wzięły setki pracodawców i tysiące studentów i absolwentów. Za nami godziny rozmów rekrutacyjnych i warsztatów, podczas których studenci poznawali otaczający ich rynek i zdobywali wartościowe kompetencje, a przede wszystkim otrzymywali zatrudnienie.

Dlaczego warto uczestniczyć w Giełdzie Pracy? Odpowiedź na to ma dr hab. Katarzyna Kotarska, prof. US Prorektor ds. Studenckich:

Szanowni Państwo, Drodzy Studenci, bardzo chcę zachęcić do udziału w XV edycji Giełdy Pracy, którą organizuje Akademickie Biuro Karier. Udział w tej Giełdzie daje Państwu ogromne możliwości, nie tylko na swój przyszły rozwój zawodowy, ale też na rozmowy z pracodawcami, poznanie ich. Można uzyskać staże, praktyki, to co w przyszłej pracy zawodowej bardzo będzie Wam potrzebne.

Jak zwykle Giełda Pracy, to stacjonarne stoiska pracodawców, z którymi będzie można się spotkać w godz. 9-14:

• 22 listopada 2022 r. – kampus Krakowska;
  • 23 listopada 2022 r. – Kampus Mickiewicza 64.

Ponadto podczas zaplanowanej na 5 dni Giełdy Pracy zapraszamy do udziału w:

• 21 listopada 2022 r. godz. 12.00 – debacie online „Motywacja a praca” (Facebook ABK US),
  • Warsztatach prowadzonych przez praktyków – zarówno online, jak i stacjonarne – szczegóły dostępne są na www.gieldapracy.usz.edu.pl,
  • Webinarach – dzięki którym będzie można dowiedzieć się więcej o pracodawcach (Facebook ABK US).

Wszystkie szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej poświęconej Giełdzie Pracy www.gieldapracy.usz.edu.pl.

Tegoroczna edycja Giełdy Pracy – Networking Week uzyskała Patronat Honorowy Prezydenta Miasta Szczecin, Patronat Honorowy Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza, Patronat Honorowy Rektora Uniwersytetu Szczecińskiego.