Uprzejmie informujemy, że od 4 marca br. – zgodnie z Komunikatem nr 2/2022 Prorektora ds. Kształcenia z dnia 25 lutego 2022 r. zajęcia dydaktyczne i inne formy aktywności na Uniwersytecie Szczecińskim będą prowadzone w trybie bezpośrednim.

Jednocześnie przypominamy, że zajęcia dydaktyczne i wszelkie aktywności, o których mowa w komunikacie muszą być prowadzone z zachowaniem wskazań i zaleceń określonych w Zarządzeniu nr 193/2021 w sprawie ustalenia sposobu prowadzenia zajęć dydaktycznych i innych form aktywności w roku akademickim 2021/2022 oraz Komunikatem nr 7/2021 Prorektora ds. Kształcenia Uniwersytetu Szczecińskiego Wytyczne w sprawie zasad prowadzenia zajęć dydaktycznych w roku akademickim 2021/2022 w związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 wśród społeczności akademickiej Uniwersytetu Szczecińskiego.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią Komunikatu nr 2/2022 Prorektora ds Kształcenia.