Chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe i spotkać się z potencjalnymi pracodawcami? To właśnie teraz masz okazję! Zapisz się na rozmowy rekrutacyjne w ramach nadchodzącej Giełdy Pracy organizowanej przez Akademickie Biuro Karier!

Zapisz się już teraz! To Twój czas na zdobycie wymarzonej pracy. Wejdź na stronę i sprawdź, z kim możesz się spotkać: https://abk-usz.jobteaser.com/pl/events/210562

To doskonała okazja, na zaprezentowanie swoich umiejętności i doświadczenia przed pracodawcami z różnych sektorów. To możliwość wkroczenia na ścieżkę nowych możliwości zawodowych i zdobycia wymarzonej pracy.

Jesteście gotowi na wyjątkową szansę rozwoju waszej kariery zawodowej? Mamy nadzieję tak 😊

Dołącz do wydarzenia na FB >tutaj< lub JobTeserze >tutaj< i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami 😊

———

Tegoroczna edycja Giełdy Pracy uzyskała: Patronat Honorowy Wojewody Zachodniopomorskiego, Patronat Honorowy Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza, Patronat Honorowy Prezydenta Miasta Szczecin, Patronat Honorowy Rektora Uniwersytetu Szczecińskiego, Patronat Medialny Radia Eska. Partnerami wydarzenia są NiUS Radio – internetowa rozgłośnia Uniwersytetu Szczecińskiego, UNIWIZJA – telewizja Uniwersytetu Szczecińskiego.