Aukcja Mikołajkowa jest corocznym projektem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Jej celem jest pomoc dobroczynna i wsparcie potrzebujących, w tym szczególnym okresie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia. W tym roku odbędzie się ona w czwartek, 10 grudnia, w godz. 11:45-13:30 za pośrednictwem MS Teams. Beneficjentem aukcji „Mikołajek dla Jasia i Stasia”, są małoletni Jan i Stanisław Kłodawscy.

Przedmioty, które zostaną zlicytowane podczas Aukcji Mikołajkowej, mogą przekazać wszyscy Studenci i Pracownicy Uniwersytetu Szczecińskiego. Ze względu na sytuację epidemiologiczną, prosimy o pozostawienie ich w specjalnie przygotowanym miejscu, przy portierni budynku Wydziału Prawa i Administracji, przy ul. Narutowicza 17a w Szczecinie.

Chcesz wziąć udział w Aukcji Mikołajkowej? Dołącz do zespołu na MS Teams, kod: ssq6jtg

Do akcji „Mikołajek dla Jasia i Stasia” można włączyć się również wpłacając środki pieniężne. Dane do przelewu znajdują się poniżej:

nr konta: 47 1240 3927 1111 0010 86341616
Tytułem: AUKCJA MIKOŁAJKOWA 202