Ruszyła kolejna edycja konkursu na najlepszą pracę magisterską i doktorską z zakresu statystyki organizowanego przez GUS.

Zachęcamy Państwa do udziału w konkursie, którego celem jest wyłonienie najlepszej pracy magisterskiej oraz najlepszej pracy doktorskiej z zakresu statystyki spośród prac obronionych na wyższych uczelniach publicznych i niepublicznych w roku akademickim 2018/2019.

Prace konkursowe mogą zgłaszać samodzielnie ich autorzy, uczelnie lub promotorzy, za zgodą autorów. Spośród zgłoszonych oraz zakwalifikowanych do udziału w Konkursie prac magisterskich i doktorskich Komitet Konkursowy wyłoni laureatów trzech najlepszych prac magisterskich i trzech najlepszych prac doktorskich, którym zostaną przyznane nagrody pieniężne.

Prace powinny być obronione nie później niż do 31 grudnia 2019 r.

Zgłoszenia udziału będą przyjmowane do dnia 31 stycznia 2020 r.

Więcej informacji »